"Lampy z naszej manufaktury to nasza odpowiedzialność względem Waszych domów. Twój dom to Twoje królestwo więc zasługujesz na rzeczy wykonane specjalnie dla Ciebie..."

 

 

KRÓTKA HISTORIA

Doświadczenie w branży zdobywaliśmy przez wiele lat jako sprzedawcy, mając w swojej ofercie przede wszystkim niemieckich producentów oświetlenia. Nie było to bez znaczenia, gdyż pozwoliło nam dokładnie poznać technologię oraz czerpać wzorce z solidnego wykonania.

W pewnym momencie postanowiliśmy połączyć zdobytą wiedzę i pasję do rzemiosła. Tak powstał koncept naturalnych lamp z drewna, które pracą rąk własnych powołujemy do działania.

Przemyślane w formie, bez zbędnych dodatków, w oparciu o naturę, której nie imitujemy, ale wykorzystujemy wszystkie walory, aby osiągnąć harmonię piękna i użyteczności.

 

img_12.JPG

 

 

NATURALNE SUROWCE

Jako surowiec do produkcji naszych lamp wybraliśmy drewno. Do jego właściwości nikogo przekonywać nie trzeba. Jest to surowiec ekologiczny, w pełni odnawialny, towarzyszący nam przez całe życie i co najważniejsze, po prostu naturalny, stworzony przez samą Naturę.

Nasze lampy powstają z litego drewna - twardej buczyny i pięknego jesionu.

 

PROCES TWÓRCZY

Światło ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, emocje, a nawet zdrowie. Wystarczy wspomnieć sobie o pięknym, słonecznym letnim poranku, żeby przywołać kojące uczucia. My połączyliśmy drewno i światło przez co urok pierwszego wpłyną na magię drugiego…

Aby osiągnąć zamierzony efekt, całość prac wykonujemy ręcznie wykorzystując różne techniki obróbki i kształtowania drewna. Tylko taki sposób pracy pozwala na zastosowanie rozwiązań, które stosujemy i które czynią nasze lampy niepowtarzalnymi.

Do wykonania każdej lampy podchodzimy z pietyzmem, zwracamy szczególną uwagę na detale, które przecież w każdym produkcie są symbolem, że jest on jedyny w swoim rodzaju.

 

img_projekt-bez-tytulu2.jpg

 

BEZPIECZEŃSTWO I FUNKCJONALNOŚĆ

Komponując nasze lampy używamy certyfikowanych części do produkcji oświetlenia. Staramy się, aby każda część była jak najlepszej jakości.

Nie inaczej postępujemy w przypadku konserwacji drewna, z którego powstają nasze lampy - używamy wyłącznie specjalistycznych olejowosków i ekologicznych lakierów.

Pomimo, że lampy powstają prawie w całości z drewna, nie ujmuje im to nic z funkcjonalności, zarówno jeśli chodzi o źródło światła jak i regulację. W zależności od modelu, używamy energooszczędnych i trwałych modułów LED lub opraw na żarówki, tak, aby każdy mógł dobrać odpowiedni rodzaj światła dla siebie.

 

WSPÓŁPRACA

Serdecznie zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz wszystkich zainteresowanych naszymi lampami. Jesteśmy dynamicznym zespołem, otwartym na współpracę, także jeżeli chodzi o przygotowanie lamp specjalnie według wytycznych klienta.

 

 

img_10.JPG